Een gouden wens
Genieten van een concert van André Rieu, een ballonvlucht boven Limburg of een dagje naar GaiaZOO of Knokke: eigenlijk zijn het bescheiden dromen, maar komen ze ook uit? Met onze gouden wens maakt Stichting Vrienden van Envida dromen waar. Dat doen we voor wie zorg nodig heeft, minder mobiel is of het financieel moeilijker heeft. Een gouden wens hoeft geen laatste wens te zijn.
Kent u iemand die u graag een onvergetelijke dag wilt bezorgen? Laat ons dat dan weten! We vinden het geweldig als u zelf ook deelneemt, maar dat hoeft niet. U kunt ook een familielid of mantelzorger met de wenser mee laten gaan. Vrienden van Envida betaalt de kosten voor het realiseren van de gouden wens, zoals reiskosten, entree en eten en drinken voor wenser en begeleider. Voor medewerkers van Envida is deelname geen werktijd.
Zon, zee en... modeltreinen!
In de zomer van 2024 mochten we met twee wensers naar het westen van het land. De een woonde lange tijd in Den Haag en had goede herinneringen aan Scheveningen. Tijdens ons bezoek kwamen de mooiste herinneringen weer boven. De ander is gek op modeltreinen en kon zijn hart ophalen in Madurodam. Zo maakten we op één dag twee wensers blij!
Van collega’s voor cliënten
Soms zijn dromen vooral praktisch van aard. Een magnetron, een nieuwe stofzuiger of een rollator: dit soort materiële zaken kunnen de zelfredzaamheid van cliënten enorm vergroten. Daarom kunnen medewerkers van Envida voor cliënten in hun wijk ook materiële wensen aanvragen. Een voorwaarde is dat vervullen van de wens de zelfredzaamheid vergroot.
Met uw hulp gaan dromen in vervulling
Helpt u ons mee om anderen een onvergetelijke dag te bezorgen? U kunt financieel bijdragen of in natura. Neem contact met ons op om de sponsormogelijkheden te bespreken:
goudenwens@envida.nl of 043 – 369 0610
Vraag een gouden wens aan!
Stichting Vrienden van Envida
Abtstraat 2-A
6211 LS Maastricht
ANBI: 850033305
goudenwens@envida.nl
043 - 369 0610
Postadres
Postbus 241
6200 AE Maastricht