Geldzaken bij verhuizing naar verpleeghuis

Ontzorgd in een moeilijke tijd

Bij opname in een verpleeghuis kan een adviseur u helpen met alle geldzaken die daarbij komen kijken. De adviseur zorgt dat u niet te veel betaalt en krijgt waar u recht op heeft. U kunt er terecht voor advies en hulp, bijvoorbeeld bij het doorgeven van wijzigingen.

Een verhuizing naar  een verpleeg- of verzorgingshuis is emotioneel en praktisch vaak een moeilijke periode. U moet allerlei dingen regelen en belangrijke keuzes maken. Adviesbureau Zicht op geld ontzorgt mensen van wie de partner of ouder naar een verpleeghuis gaat. Ook als u zelf naar een zorginstelling gaat, kan Zicht op geld u helpen. Ze bieden financieel advies en regelen al het papierwerk. Dat geeft rust in een hectische periode. 

Zicht op geld besteedt aandacht aan:

  • AOW & pensioen
  • Eigen bijdrage CAK
  • Belastingen
  • Zorg- en huurtoeslag
  • Zorgverzekering en andere verzekeringen

Wat kan de adviseur van Zicht op geld voor u doen?

  • Een persoonlijk en duidelijk adviesrapport opstellen
  • Wijzigingen doorgeven bij instanties
  • Verzoek- en bezwaarschriften opstellen
  • Berekenen wat uw maximale voordeel is
  • Ervoor zorgen dat u niet te veel betaalt of te weinig ontvangt
  • Advies geven over vermogen, de verkoop van uw huis of schenken

Hoe werkt het?

Als lid van Envida kunt u gebruik maken van een adviseur van Zicht op geld. U kunt dan tevens rekenen op extra voordeel.

U betaalt de adviseur 20% van het financiële voordeel dat deze voor de komende 12 maanden voor u kan regelen (+eventueel voordeel over voorgaande jaren). Als lid van Envida ontvangt u € 50,- korting. 

Aanvragen

Wilt u een adviseur van Zicht op geld aanvragen, of meer informatie? Neem dan contact met ons op:

043 - 36 90 610
ledenservice@envida.nl

De adviseur van Zicht op geld belt u binnen 2 werkdagen op om een afspraak te maken. Dat kan al binnen 2 weken. Daarna komt de adviseur bij u thuis voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Daarin wordt rustig uitgelegd wat u kunt verwachten. 

Bent u al lid van Envida?

Als lid van Envida profiteert u van korting op veel van onze diensten en activiteiten. Bovendien ontvangt u 3 keer per jaar ons magazine ‘Gezond Thuis’, boordevol praktische tips en verhalen.